VISAI VASAROS KOLEKCIJAI -40% NUOLAIDA

Apie mus

Mūsų istorija

Sveiki atvykę į DAMboutiq, kur stilius susijungia su moteriškumu! DAMboutiq – tai moteriškų drabužių parduotuvė, kurią įkūrėme mes, dvi sesės – Akvilė ir Kamilė. DAMboutiq atsirado tuo metu, kai abi buvome vaikų priežiūros atostogose. Šis verslas atsirado iš bendrystės ir noro realizuoti save, būnant su vaikais namuose. Tai bendras sesių projektas, iš aistros madai virtęs verslu.

Gimus vaikams abi atsidūrėme sankirtoje, kai teko atsitraukti nuo karjeros ir sutelkti dėmesį į kur kas svarbesnį dalyką – AUGANČIĄ ŠEIMĄ. Tapusios mamomis, supratome, kaip svarbu, jog drabužiai atitiktų įvairiapusišką moters gyvenimą.

Mūsų misija

Padėti Jums suprasti, koks yra Jūsų figūros tipas ir kokius drabužius rinktis, norinti išryškinti privalumus bei paslėpti trūkumus.

Mes siekiame, jog šiuolaikinės moterys pasitikėtų savimi ir atskleistų savo geriausias savybes.

Kuo mes vadovaujamės:

1. Mada turi prisitaikyti prie šiuolaikinės moters dienos tempo. Nuo verslo susitikimo ryte iki linksmybių vaikų žaidimų aikštelėje vakare. Mūsų atrinkti drabužiai turi atitikti aktyvios moters poreikius, kai kasdien tenka derinti net kelias roles: mama, žmona, vadovė, draugė ir t. t.

2. Visos moterys yra gražios. Nesvarbu, kokios tavo kūno apimtys, plaukų spalva ar ūgis. Visos moterys yra savaip išskirtinės, reikia tiesiog tinkamai parinkti aprangą, kuri išryškintų privalumus.

3. Kokybiški audiniai. Stengiamės išsiskirti ne kuo pigesnėmis kainomis, bet kokybiškais ir kruopščiai atrinktais rūbais, kurie tarnautų ne vieną sezoną. Mūsų elektroninėje parduotuvėje atsiduria tik tie drabužiai, kurie yra pasiūti iš kokybiškų medžiagų.

4. Išskirtinis dėmesys kiekvienai klientei. Savo klientėms skiriame laiko ir dėmesio. Skatiname jas klausti patarimų, prašyti pagalbos dėl dydžių ar prekių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje esančius drabužius matome kiekvieną dieną, juos rinkdamos galvojame, kokioms moterims jie galėtų tikti, todėl džiaugiamės, galėdamos padėti išsirinkti geriausią variantą.

5. Greitas aptarnavimas. Gautus užsakymus stengiamės paruošti bei išsiųsti per kuo trumpesnį laiką.

Mūsų mados filosofija

Drabužiai turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, patogūs bei lengvai prižiūrimi.

DAMboutiq įkūrėjos – Akvilė ir Kamilė